Bedava Sohbet Odaları
Bedava Sohbet odalarında Arkadaş bul
Türkiyenin tüm illerinden sohbet severlerin chat yapmak için seçtiği adrestesiniz! Sende katıl
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz

Günlük hayatınızda sorunlarınızı paylaşabileceğiniz, dertleşeceğiniz kimseniz olmayabilir! Bu noktada, içine kapanık birisi olmak yerine çareyi sohbet sitelerinde aramaya ne dersiniz? Hakkari Sohbet Odaları sitemiz sayesinde yepyeni arkadaşlar bulma şansına erişeceksiniz. Türkiye’nin hatta dünyanın farklı yerlerinden insanlarla tanışabileceksiniz. Farklı amaçlar doğrultusunda oluşturulmuş sohbet odalarına katılarak hem yeni insanlar tanımış olacaksınız hem de kendinizi ifade ederek rahatlayacaksınız. Üstelik tüm bunları ücretsiz olarak yapmanız büyük bir avantaj

Hakkari Mobil Sohbet sitemiz herkesin faydalanabileceği kadar kullanışlı olan arayüzüyle favoriniz olmalı! Buna ek olarak, mobil uyumlu oluşuyla da size zaman ve mekandan bağımsız olarak sohbet etme imkanı sunuyor. Sitemizde canını sıkacak türden insanları rahatlıkla şikayet edebilirsiniz. Sohbet etmek istemediğiniz halde sizi zorlayan, kırıcı ifadeler kullanan, hoşunuza gitmeyecek türden ithamlarla karşınıza gelen kişileri site yönetimine şikayet ettiğiniz takdirde sorunlarınız kısa sürede çözülecektir.

Hakkari Mobil Sohbet İmkanı

Tüm Cep Telefonları ile uyumlu Sitemiz sayesinde Hakkariden ve Hakkarililerle Mobil Sohbet imkanı sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken şey Mobil Cihazınızdan Bağlanarak Nick / Rumuz Seçerek Sohbet’e katılmanız olacaktır. Herhangi bir Üyelik Kayıt form doldurmanız gerek yok tamamen Ücretsiz Sohbet Kanallarında yeni aşklara yelken açabilir dilediğinizce Sohbet edebilirsiniz.

Hakkari Sohbet Odaları Kurallarımız

 • Sitemizde flood yapmanız yasaktır. Bir başka deyişle, aynı ifadeleri barındıran cümleleri birden çok kişiye göndermenize izin verilmez.
 • Sitemizde argo ve küfür içeren ifadelere asla izin verilmez. Küfretmek, başkalarına uygunsuz ve küçümseyici sözler söylemek, hakaret etmek; sitemizde asla kabul görmeyen davranışlar arasında bulunur.
 • Kullanıcılar ile yaşamış olduğunuz tartışmaları genele yaymanız yasaktır. Bir başka deyişle, yaşamış olduğunuz sorunları özelden halletmelisiniz. Diğer kullanıcıları rahatsız edecek türden tartışma ortamları yaratmamalısınız.
 • Irkçı, bölücü ve cinsel içerikli kullanıcı adlarına izin verilmez.
 • Devlet büyüklerine veya tanınmış kişilere karşı hakaret veya küfür içeren sözler söylemeye izin verilmez.
 • Site yöneticisiyle tartışmak ve ona hakaret etmek yasaktır. Yaşamış olduğunuz sorunları şikayet platformuyla paylaştığınız takdirde en kısa sürede cevap alabilirsiniz.
 • Kullanıcıların engellenmesi veya engellerinin kalkması adına tartışma başlığı açılmasına izin verilmez. Bu tür sorunları site yöneticisiyle paylaşmak gerekir.
 • Sohbet etmek istemediğiniz halde sizi sohbete zorlayan kişi veya kişileri şikayet et butonuna basarak şikayet etme hakkınız vardır.
 • Sohbet sırasında ürün tanıtımı veya reklam yapmanız yasaktır. Siteyi amacı dışında kullananlar siteden en kısa sürede uzaklaştırılırlar.
 • Siyasi düşünce veya terör propagandası yapmak siteden uzaklaştırılma sebebidir.
 • Ticari amaçlı olarak site linklerinin verilmesi yasaktır.
 • Türk aile yapısına uygun olmayan tavırlar sergilendiği takdirde kullanıcının üyeliği sonlandırılır.
 • Kişisel ve özel bilgilerin ulu orta paylaşılmasına izin verilmez.
 • Kullanıcıya gönderilen dosyaların alınıp alınmaması onun sorumluluğundadır.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyolu Sohbet
Bir yandan sohbet ederken bir yandan da canlı sohbet eşliğinde sohbet edebilirsiniz. Günlük DJ’lerin en hit parçaları sohbet severlerle paylaşarak sohbet’i daha eğlenceli hale getirmektedirler. Sizlerde sohbet ederken radyo dinleyebilir, arkadaşlarınıza sevdiğiniz müzikleri armağana ederek chat odalarında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Rastgele Sohbet
Mobil Yazışmalı Sohbet odalarımız sayesinde edineceğiniz yeni arkadaşlıklar sayesinde hayatınıza renk katıp yeni insanları tanıma fırsatından sizlerde yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Ücretsiz Chat sitemize katılıp Doyasıya Bol Sohbet etmenizdir. Tüm türkiyeden ziyaretçisi olan sohbet sitemiz’in tüm yaş gruplarına ve tüm illere göre sohbet kanalları bulunmaktadır
Ücretsiz Sohbet Odaları
Her yaştan ve görüşten insanın şeffaf bir sohbet ortamı içerisinde kendisini ifade edebilmesini sağlamaktır. Ayrıca Engelli Sohbet Siteleri ve sohbet oyun sohbet siteleri gibi aramalarda da Bizi tercih eden kullanıcıların kaliteli, samimi, saygılı, özgür ve mutlu olarak sitemizden ayrılmaları için onlara gerekli olan tüm imkanları sunmaktır. Gurbet Sohbet Odaları Saygın, lider ve kategorisinde en iyi olmayı hedefleyen bir anlayışla hareket etmek; birincil amaçlarımız arasında yer alır. Teknolojinin gerekleri doğrultusunda kendimizi yenilemek bizim için ilk sırada gelir.