Sohbetodalari25.Com

İstanbul Sohbet Odalarına
Hoş geldiniz

Mobil Uyumlu
Sohbet odalarına giriş yap Istanbullularla Chat Yap!

Sohbetodalari25.com Sohbet Odaları

Istanbul Sohbet odaları site tanıtımı :

İstanbullulara özel sohbet oluşturduğumuz sohbet odalarında sizlerde doyasıya chat yapabilirsiniz. Sadece istanbuldan katılımcılarını bir araya getirmeyi hedefleyen sohbet odamız da bay bayan kullanıcılar sohbet etmektedirler. Tamamen seviyeli ve operatör kontrolünde bulunan istanbul sohbet kanalın da siz de yerinizi alın ve chat yapmaya başlayın. Teknolojik bilgi ve birikimimizi istanbulluları buluşturmak için harcamaktayız. Hoş zaman geçireceğiniz ve yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz sohbet odamızı sizde deneyin ve farkı görün!

İnternet üzerinden sohbet etmek; her ne kadar faydalı bir eylem olsa da kaliteli ve güvenilir bir sohbet sitesini tercih etmelisiniz. Kullanıcılarının güvenliğine önem veren, kendisini sürekli olarak yenileyen ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bir site tercihiniz olmalı! Bu noktada, gönül rahatlığıyla sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemize ait kuralları öğrendikten ve uyguladıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadan chat yapabilirsiniz. Aşağıdaki kuralları sohbet odalarına bağlanan herkes koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır.

Mobil sohbet imkanı

Tüm mobil taşınılabilen cihazlardan sohbet edebilirsiniz! Hiç bir gereksinime veya eklentiye ihtiyaç olmadan istanbul sohbet kanallarına bağlanabilir dilediğinizce muhabbet edebilirsiniz. Tamamen legal ve gerçek kullanıcılardan oluşan sohbet odalarını ziyaret ederek sizde aradığınız aşk'ı burada bulabilirsiniz.

mIRC sohbet imkanı

Tüm virüs taramalarından başarı ile geçmiş olan mIRC programı sayesinde sizde sohbet odasına masaüstü deneyimli mIRC programı ile katılabilirsiniz. Göz alıcı addonlardan uzak kolay ve türkçe kullanımı ile Rumuzunuzu yazıp mIRC programından İstanbul Çet kanallarına katılabilirsiniz.

Web sohbet imkanı

Tarayıcınıza www.sohbetodalari25.com veya sohbet odalarına bağlandıktan sonra, /join #Istanbul yazarak sohbet kanalına dahil olabilirsiniz. Chrome, Firefox gibi tüm tarayıcılarla uyumlu şekilde çalışan web sohbet sistemimiz sayesinde Istanbullularla tanışmak hiç bu kadar kolay ve basit olmamıştı.

Radyo eşliğinde sohbet'e katılın

Online DJ ekibimizin en hit şarkılara yer verdiği sohbet sitemizde sizde hem müzik dinleyebilir hemde istanbul kanalın da arkadaşlarınıza en sevdiğiniz veya en hit müzikleri armağan ederek sohbetinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. hatta dilerseniz, İstanbul kanalın da anonslar eşliğinde sohbet edebilirsiniz.

Sohbet odaları kurallarımız ;

Sitemizde flood yapmanız yasaktır. Bir başka deyişle, aynı ifadeleri barındıran cümleleri birden çok kişiye göndermenize izin verilmez

Sitemizde argo ve küfür içeren ifadelere asla izin verilmez. Küfretmek, başkalarına uygunsuz ve küçümseyici sözler söylemek, hakaret etmek; sitemizde asla kabul görmeyen davranışlar arasında bulunur.

Kullanıcılar ile yaşamış olduğunuz tartışmaları genele yaymanız yasaktır. Bir başka deyişle, yaşamış olduğunuz sorunları özelden halletmelisiniz. Diğer kullanıcıları rahatsız edecek türden tartışma ortamları yaratmamalısınız.

Devlet büyüklerine veya tanınmış kişilere karşı hakaret veya küfür içeren sözler söylemeye izin verilmez.

Site yöneticisiyle tartışmak ve ona hakaret etmek yasaktır. Yaşamış olduğunuz sorunları şikayet platformuyla paylaştığınız takdirde en kısa sürede cevap alabilirsiniz

Kullanıcıların engellenmesi veya engellerinin kalkması adına tartışma başlığı açılmasına izin verilmez. Bu tür sorunları site yöneticisiyle paylaşmak gerekir.

Sohbet etmek istemediğiniz halde sizi sohbete zorlayan kişi veya kişileri şikayet et butonuna basarak şikayet etme hakkınız vardır.

Sohbet sırasında ürün tanıtımı veya reklam yapmanız yasaktır. Siteyi amacı dışında kullananlar siteden en kısa sürede uzaklaştırılırlar.

Siyasi düşünce veya terör propagandası yapmak siteden uzaklaştırılma sebebidir.

Ticari amaçlı olarak site linklerinin verilmesi yasaktır.

Türk aile yapısına uygun olmayan tavırlar sergilendiği takdirde kullanıcının üyeliği sonlandırılır.

Kişisel ve özel bilgilerin ulu orta paylaşılmasına izin verilmez.

Kullanıcıya gönderilen dosyaların alınıp alınmaması onun sorumluluğundadır.

Türkiye'nin en Seviyeli Sohbet Sitesine sende katıl

81 ilden ziyaret edilen Sohbet ağına giriş yap aradığın aşk'ı bul.