Bedava Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Kurallara uyalım uymayanları uyaralım :)

Sohbet odalarında daha rahat sohbet edebilmek için lütfen Genel ahlak kurallarına uyunuz. Kurallarımız tüm web sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz için geçerlidir. Web sitemizde diğer kişi/kişileri zor durumda bırakacak Mesaj, İleti gibi genel ahlak kurallarına aykırı davranışlardan kaçınınız.

Kurallarımız

Sohbet ederken uymanız gereken kurallar

İnternet üzerinden sohbet etmeyi tercih ettiğiniz takdirde kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz. Hiç tanımadığınız insanlarla anonim olmanın keyfini yaşayarak sohbet edebilirsiniz.

Bunu yaparken de kendiniz hakkında hiçbir özel bilgiyi vermek zorunda kalmazsınız. Başka insanlarla sıkıntılarınızı, üzüntülerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi paylaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden sohbet etmek; her ne kadar faydalı bir eylem olsa da kaliteli ve güvenilir bir sohbet sitesini tercih etmelisiniz. Kullanıcılarının güvenliğine önem veren, kendisini sürekli olarak yenileyen ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bir site tercihiniz olmalı! Bu noktada, gönül rahatlığıyla sitemizi tercih edebilirsiniz.

Sitemize ait kuralları öğrendikten ve uyguladıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadan chat yapabilirsiniz. Aşağıdaki kuralları sohbet odalarına bağlanan herkes koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır.

Genel ahlak kurallarına uyunuz

Sohbet odalarında daha rahat sohbet edebilmek için lütfen Genel ahlak kurallarına uyunuz. Kurallarımız tüm web sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz için geçerlidir. Web sitemizde diğer kişi/kişileri zor durumda bırakacak Mesaj, İleti gibi genel ahlak kurallarına aykırı davranışlardan kaçınınız.

Sohbet kurallarına uygun şekilde davranınız

Sohbet odalarında size yapılmasını istemediğiniz hiç bir davranışı bir başka kullanıcıya yapmayınız. Bu şekilde davranan kullanıcıları Operatör’lere veyahut #Operhelp kanalındaki yetkililere bildiriniz. Unutmayınız ki sizlerin daha temiz ve seviyeli sohbet etmeniz için bu kuralların harfiyen geçerli olması gerekmektedir.

Uyarıları dikkate alın

Sohbet odalarında verilen tüm uyarıları dikkate alın. Uyarıları dikkate alınmayanlar Günlük/Haftalık/Aylık/ ve süresiz olarak banlanabilirler. Sohbet odalarından banlananların ban açma veya açmama inisiyatifi tamamen yöneticilere aittir.

Kurallar listesi

Sitemizde flood yapmanız yasaktır. Bir başka deyişle, aynı ifadeleri barındıran cümleleri birden çok kişiye göndermenize izin verilmez

Sitemizde argo ve küfür içeren ifadelere asla izin verilmez. Küfretmek, başkalarına uygunsuz ve küçümseyici sözler söylemek, hakaret etmek; sitemizde asla kabul görmeyen davranışlar arasında bulunur.

Kullanıcılar ile yaşamış olduğunuz tartışmaları genele yaymanız yasaktır. Bir başka deyişle, yaşamış olduğunuz sorunları özelden halletmelisiniz. Diğer kullanıcıları rahatsız edecek türden tartışma ortamları yaratmamalısınız.

Devlet büyüklerine veya tanınmış kişilere karşı hakaret veya küfür içeren sözler söylemeye izin verilmez.

Site yöneticisiyle tartışmak ve ona hakaret etmek yasaktır. Yaşamış olduğunuz sorunları şikayet platformuyla paylaştığınız takdirde en kısa sürede cevap alabilirsiniz

Kullanıcıların engellenmesi veya engellerinin kalkması adına tartışma başlığı açılmasına izin verilmez. Bu tür sorunları site yöneticisiyle paylaşmak gerekir.

Sohbet etmek istemediğiniz halde sizi sohbete zorlayan kişi veya kişileri şikayet et butonuna basarak şikayet etme hakkınız vardır.

Sohbet sırasında ürün tanıtımı veya reklam yapmanız yasaktır. Siteyi amacı dışında kullananlar siteden en kısa sürede uzaklaştırılırlar.

Siyasi düşünce veya terör propagandası yapmak siteden uzaklaştırılma sebebidir.

Ticari amaçlı olarak site linklerinin verilmesi yasaktır.

Türk aile yapısına uygun olmayan tavırlar sergilendiği takdirde kullanıcının üyeliği sonlandırılır.

Kişisel ve özel bilgilerin ulu orta paylaşılmasına izin verilmez.

Kullanıcıya gönderilen dosyaların alınıp alınmaması onun sorumluluğundadır.

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.