Mobil Sohbet Nedir ?

Sevgili Sohbet severler bu sayfamızda sizler’e mobil sohbet nedir nasıl mobil sohbet edilir yazımızdan bahsedeceğiz. Artık bilgisayarların yerini alan mobil cihazlarımız her sorumluluğu karşıladığı gibi mobil sohbet, mobil chat gibi eğlenceleri ve gereksinimleri karşılamaktadır. Mobil Sohbet edebilmek için mutlaka bir Mobil akıllı cihaz’a ihtiyacınız vardır daha sonra istediğiniz sohbet sitesine bağlanabilir mobil sohbet edebilirsiniz. Mobil Uygulamalarda Kameralı Sohbet Görüntülü Sohbet etme imkanınız maalesef yoktur.

Mobil Sohbet Nasıl Edilir ?

Mobil Sohbet edebilmek için öncelikle akıllı mobil bir cihaza ihtiyacınız vardır ardından buradaki linkten mobil uygulamayı indirerek telefonunuza kurmanız gerekmektedir. Mobil cihazlar için uygun olan bu program tamamen virüs programlarından geçirilmiş olup telefonunuza herhangi bir sorun yaşatmamaktadır. Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Ardından Mobil Uygulamayı açarak Sizleri karşılayacak olan Giriş ekranında Nick Yaz başla kısmına kendinize uygun kendinizi tanıtabileceğiniz Nick / Rumuz seçerek sohbet sitesine bağlanabilirsiniz.

Mobil Sohbet’in Avantajları Nelerdir ?

Mobil Sohbet‘in Masaüstü sohbet edenlerden ayıran bariz özelliklerinden birisi hızlıca sohbet’e bağlanmasıdır. Kullanıcılarımızın hızlıca sohbet edebilmesi için tasarlanmış mobil uygulamamız sayesinde kullanıcılar hemen sohbet’e başlayabilir aynı zamanda Mobil Sohbet uygulaması sayesinde Özel sohbet ve Genel Sohbet olarak tabir edilen sohbet’leri yapabilir. Aynı zamanda Mobil Sohbet Kullanıcıları Canlı Radyoluda sohbet edebilir. Ayrıca Şifre belirlemenize gerek kalmaz hızlıca chat odalarına giriş yapabilirsiniz.

Mobil Sohbet Uygulaması Nasıl Kurulur ?

Mobil Sohbet uygulamasını buradaki adresten indirdikten sonra telefonunuza kurunuz ardından uygulamayı tıklayarak açtıktan sonra sizi karşılayacak olan Nick Yaz Sohbet’e başla kısmına Nickinizi yazarak hemen sohbet’e katılabilir ve uygulamayı telefonunuza kurmuş olursunuz.

Programın Özellikleri :

  • Boyut : 1,1M
  • Gerekli Mobil Uygulamalar için Sürüm : 4.0 ve sonrası
  • Tüm İşletim Sistemleri İOS,Android ile uyumlu
  • Tüm virüs taramalarından başarı ile geçmiştir
  • Ebeveyn Rehberliği Önerilir

Mobil Sohbet Uygulaması indir

Mobil Sohbet Uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Categories:

Tags:

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir