Muhabbet.ORG Sohbet Odalarını tanıyalım

Sevgili kullanıcılarımız bu kategorimizde sizlere sohbet sitelerini tanıtacağız türkiyenin en kalabalık ve yazışmalı sohbet odalarına nasıl girebilirim, nasıl sohbet edebilirim ve site tanıtımları ile ilgili konuları ele alacağız. Bu sayfamızda MuhabbetORG sitesinden başlamak istedik. Gelin hep birlikte MuhabbetORG’u tanıyalım

MuhabbetORG Sohbet Odalarına Nasıl girerim ?

MuhabbetORG sohbet odalarına katılmak için 3 yöntem vardır bunları sizlere sıralayacağız.

 1. Web Girişi Öncelikle tarayıcınıza www.google.com.tr yazarak veya buradaki link’ten direk muhabbetorg sayfasına ulaşarak açılan pencereden web sitesine ulaşabilirsiniz oradaki Giriş formunu doldurarak sohbet odalarına katılabilirsiniz. Yaklaşık Online 300 ila 700 kişi arasında canlı kullanıcısı bulunan sohbet sitesinde sohbet edebilirsiniz.
 2. Mobil Giriş akıllı cep telefonlarınızdan direk www.muhabbet.org yazarak web sitesine bağlanabilirsiniz ardından yine Sohbet’e giriş formunu doldurduktan sonra sohbet’e bağlanabilirsiniz. Dilerseniz Buradan Google Play Linkinden Uygulama indirerekte Muhabbet odalarına katılabilirsiniz.
 3. mIRC Script ile bağlanmanız mümkündür. Dilerseniz MuhabbetORG Resmi mIRC indirme sitesinden mIRC Porgramını indirerek direk sohbet’e katılabilirsiniz. Dilerseniz farklı bir mIRC Programından /Server irc.Muhabbet.ORG yazarak sohbet odalarına katılabilirsiniz.

Sohbet Odaları Ücretlimi ?

Sohbet odalarına katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerek yok. Bu şekilde sizden ücret talep edenleride Sunucuda #Help kanalındaki yetkililere bildirebilirsiniz. Tamamen kullanıcılarının ücretsiz sohbet etmeleri için kurulan anonim sohbet odalarında eğlenceli muhabbet edebilirsiniz.

Sohbet Odalarından Uzaklaştırıldım ne yapabilirim ?

MuhabbetORG web sitesinden yanlışlıkla veya bilerek uzaklaştırıldığınızı düşünüyorsanız elinizdeki mevcut logla birlikte sunucudaki #Help odasını ziyaret edebilir neden banlandığınızı araştırabilirsiniz. Tüm Sohbet odalarındaki gibi uhabbetORG sohbet sitesinde de genel ahlak kuralları geçerlidir.

Hangi Kanallarda Daha Yoğun Sohbet edebilirim ?

Sunucunun en kalabalık sohbet kanalı olarak ve genel kanal olarak bilinen #Muhabbet kanalında sohbet edebilirsiniz. Dilerseniz /list komutunu kullanarak diğer kanallar’ada girebilir sınırsız chat muhabbet keyfine sizlerde katılabilirsiniz. Eğer kendinize özel olarak bir kanal açmak istiyorsanız /Join #Kanal ismi yazarak kendinize kanal oluşturabilir ardından /cs register #kanal şifre komutu ile kanalı kaydedip arkadaşlarınızı kanal’a davet ederek özel sohbetler edebilirsiniz.

Rahatsız Edenleri Nasıl Engelleyebilirim ?

Sohbet odalarında sizleri rahatsız edenleri, engellemek için sunucudaki aktif operatör yani AOP dediğimiz yetkililere sizi rahatsız eden kullanıcıyı elinizdeki Loglar ile şikayet edebilirsiniz. Veya /İgnore Nick şeklinde rahatsız edenleri engelleyebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

 • Domain Kayıt Tarihi : 2003
 • Hizmet : Sohbet, Chat
 • Web Sohbet Giriş adresi : www.muhabbet.org/sohbet
 • IRC Girişi : /server irc.muhabbet.org
 • Global Sohbet Kanalı : #Muhabbet
 • Oyun Kanalı : #M-Oyun
 • Sunucu Yöneticisi : Donjuan
 • Online Yardım Kanalı #Help

Tags:

No responses yet

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir