Sevgili kullanıcılarımız, bu sayfamızda sizler için hazırladığımız soru cevap şeklinde Sıkça Sorulan Sorular’a cevap vereceğiz buradaki sorunların dışında bir sorununuz var ise lütfen [ webmaster@sohbetodalari25.com ] adresine mail atabilirsiniz. Veya Bizlere İletişim sayfamızdan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Sohbet Odalarına Katılım Ücretlimi ?
Sohbet odalarımıza katılım tamamen ücretsizdir. Üyelik / Sözleşme / Kayıt formu oluşturmanıza gerek yoktur. Kendinize bir Rumuz / Nickname belirleyerek Ücretsiz Sohbet edebilirsinizHerhangi bir şekilde sizden ücret talep edenlere itimat etmeyiniz.

 

Sohbet Odalarının amacı nedir ?
Web sitemiz insanların ücretsiz bir şekilde seviyeli sohbet edebilmeleri için kurulmuş olup tüm Türkiye’den ve dünyadan Sohbet Severler’i bir araya getirip sınırsız eğlenceli sohbet edebilmeleri için kurulmuştur.

 

Sohbet Sitesinden atıldım ne yapabilirim ?
Sohbet Odalarımıza bağlanan her misafirimiz Türk Ahlak ve Aile yapısına uygun olmayan davranışları sergilemesi sonucu sunucudan uzaklaştırılabilir. Sunucudan uzaklaştırılan misafirlerimizin ban / uzaklaştırma süresi bir ( 1 ) saattir. Bir saat sonra banlar otomatikmen açılır. Haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız ( ircadmin@sohbetodalari25.com ) adresine mail atabilirsiniz.

 

Sohbet Odalarında Farklı Kişilerle Özel Sohbet Edebilir miyim ?
Sohbet Odalarımızda Özel sohbet ve Genel sohbet imkanı vardır. Özel olarak sohbet etmek istediğiniz kişiye /query nick komutunu kullanarak özel mesaj yazabilirsiniz.

 

Sohbet Odalarında Özel Mesajlar’ı Nasıl kapatabilirim ?
Sohbet Odalarımıza bağlandıktan sonra özel hiç kimseden mesaj almak istemiyorsanız /silence + komutunu kullanarak özel mesajlarınızı kapatabilirsiniz. Açmak için ise /silence – komutunu kullanabilirsiniz.

 

Sohbet Odalarında Uyulması gereken Fix Kurallar Nelerdir ?
Sohbet Odalarımıza bağlandıktan sonra Türk ve Ahlak aile yapısına uygun davranışlar sergilemelisiniz. Küfür / Reklam / Saldırı / gibi davranışlarda bulunan herkes sunucudan uzaklaştırılır.

 

Sohbet Odalarında Sadece Bana Özel Nick / Rumuz kayıt edebilir miyim ?
Sohbet Odalarımıza bağlandıktan sonra daha önceden eğer kayıt edilmemiş bir rumuz seçdiyseniz /ns register şifre e-mail komutunu kullanarak nickinizi tanıtabilirsiniz. Hemde hiç bir ücret ödemeden.

 

Sohbet Odalarında Operatör ( Yetkili Olabilir miyim ? )
Sohbet sitemize yönetici alımlarımız vardır. Alımlar tamamen sunucu yöneticisi tarafından seçilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen sohbet odaları’mıza bağlandıktan sonra #Operhelp odasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Nick / Rumuz Şifremi unuttum ne yapabilirim ?
Nick şifresini unuttuysanız lütfen sohbet odalarımızda #Operhelp kanalını ziyaret ederek yetkililerin size yardımcı olmasını bekleyiniz. Not : Rumuzunuzu Kaydederken mutlaka gerçek kullandığınız mail adresinizi yazınız unutma sorunlarında sistemimiz şifrenizi mail adresinize göndermektedir.

 

Kendime Özel Sohbet Kanalı Açabilir miyim ?
Kendinize Özel Sohbet odası açabilirsiniz. Kayıt etmek istediğiniz odayı /cs register #kanal şifre mail komutunu kullanarak kayıt edebilirsiniz.

 

Bunların dışında yardım
Eğer bunların dışında yardım almak istiyorsanız Lütfen #Help veya #Operhelp odasına girerek veya ircadmin@sohbetodalari25.com adresine mail atabilirsiniz.